Galvenā trenere, LIELĀS grupas trenere – Violeta Maskina (Viola)

Viola treneres darba pieredzi ir ieguvusi darbā ar bērniem un jauniešiem strādājot Rīgā, bet kopš Slidotprieks uzsāka patstāvīgu darbu, kļuva par kluba galveno treneri. Treneres pieredzi un savu profesionalitāti papildinājusi starptautiskos trenera kvalifikācijas kursos. Paralēli treneres darbam, Viola tiek pieaicināta uz sacensībām par tiesnesi dažāda līmeņa sacensības, arī Latvijas čempionātos daiļslidošanā.

2013.gada pavasarī, Viola ieguva augstāko pedagoģisko izglītību Sanktpēterburgas P.F.Lesgarfa fiziskās kultūras, sporta un veselības valsts universitātē, daiļslidošanas katedrā. Daiļslidošanas katedru Viola pabeidza ar sarkano diplomu un atzinību!

Savulaik, kā sportiste, Viola ir sasniegusi iespējami augstāko sasniegumu daiļslidošanā Latvijā, kļūstot pat Latvijas čempioni. Kā arī ir piedalījusies neskaitāmās starptautiskajās daiļslidošanas sacensībās.

Kā bērnu trenere strādā kopš 2007.gada.

 

 VIDĒJĀS grupas trenere – Kristīne Vansoviča

Kristīne ar ledu uz Tu ir jau no 1999.gada. Pa šo laiku, augusi kā sportiste un pilnveidojusies kā trenere. Savas sportistes karjeras laikā, piedalījusies gan Latvijas, gan starptautiska mēroga sacensībās, kur ieguvusi gan atzinības diplomus, gan godalgotas vietas. Kristīnes lielākais sasniegums kā sportistei, ir dalība 2012. gada Pasaules čempionātā Zviedrijā, kur Kristīne startēja Latvijas sinhronās slidošanas komandas sastāvā.

Treneres amatā Kristīne strādā no 2007. gada. Darba pieredze ir iegūta ar bērniem Rīgā, Ozolniekos, Ogrē un Tukumā, kā arī trenējot bērnus ledus teātra studijā.

2010. gadā pabeigta Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, kur iegūta daiļslidošanas trenera kvalifikācija, un ir iegūts arī daiļslidošanas treneres sertifikāts. 2010. gadā Kristīne absolvēja arī Rīgas Stradiņa universitāti, kur ieguva bakalaura grādu veselības aprūpē un iegūts sertifikāts fizioterapeita profesijā. Paralēli trenera darbam, Kristīne strādā kā fizioterapeite.

MAZĀS un PĀRU DEJU grupu trenere – Ilze Rašenbauma-Līce

Esmu Latvijas Sporta akadēmijas Izglītības zinātņu bakalaura akadēmiskā grāda sportā ieguvēja, visu izglītības pakāpju un līmeņu sporta pedagogs un sertificēta aerobikas trenere. Izbijusi divkārtēja Latvijas čempione dejās uz ledus junioros.
Pa ledu slīdu jau vairāk kā 25 sava nodzīvotā mūža gadus.
Esmu 2 pirmsskolas vecuma bērnu māmiņa! Sportrtiska, laimīga un ar vēlmi dalīties savās zināšanās un pieredzē ar pašu svarīgāko, ko mums dzīvē ir lemts pieredzēt – bērniem. Mana līdzšinējā darba pieredze ir daudzveidīga, bet pamatā saistīta ar sportu, ar pienākumiem darba un cilvēku organizēšanā, koordinēšanā un administrācijā. Šos pienākumus esmu pildījusi mainīgos apstākļos – sporta zālē, veicot bērnu fizisko, arī psiholoģisko izglītošanu; ledus hallē, audzinot topošos daiļslidotājus; biroja telpās – izstrādājot projektu pieteikumus; viesnīcā – ik dienu radot svētkus; brīvā dabā – organizējot un vadot privātas svinības, kā arī korporatīvi sociālās atbildības pasākumus
uzņēmumiem. Mans darbs ir ļāvis ne tikai iepazīt cilvēka ķermeni, bet arī iegūt vērtīgas zināšanas cilvēka siholoģijā – zināšanas, kas ir nepieciešamas ikkatrā saskarsmē ar cilvēku, gan strādājot roku rokā ar darba kolēģiem, gan darbā ar katru konkrēto klientu/ audzēkni.

Man ir 2 dzīves motto:1) viss notiek tā kā tam ir janotiek un 2) vienkārši uzdrīksties būt LIELISKA!