Daiļslidošanas kluba Slidotprieks logoSveicināti!

Mēs esam Daiļslidošanas klubs “SLIDOTPRIEKS”.  Esam Ikšķilieši, bet trenēties braucam uz Vidzemes Ledus halli, Ogrē. Daiļslidošanas klubs „SLIDOTPRIEKS” ir dibināts 2009. gadā ar mērķi, dot iespēju Ikšķiles un Ogres apkārtnes bērniem nodarboties ar slidot prasmes pilnveidošanu un daiļslidošanu. Ar tādu mērķi turpinām strādāt arī šodien. Mūsu treniņos sev nodarbības atradīs gan iesācējs, kurš pirmo reizi grib uzkāpt uz slidām un pamēģināt, gan arī Latvijas daiļslidošanas izlases dalībnieks!IMG_4678

Uzsākot kluba pirmo treniņu sezonu mūsu klubā bija astoņi bērni. Nākamajā sezonā mums pievienojās vel divpadsmit, tā jau bijām klubs ar divdesmit bērnu lielu sastāvu. Trešajā sezonā, kopējais bērnu skaits jau sasniedza neiedomājamo piecdesmit ciparu. Lai arī sākotnēji treniņus apmeklēja tikai Ikšķiles un Ogres novada bērni, vēlāk pakāpeniski uz nodarbībām  ieradās bērni arī no citiem novadiem. Pašreiz mūsu organizētos treniņus apmeklē bērni no Ikšķiles, Ogres, Salaspils, Ķeguma, Ulbrokas un Rīgas.

10 - Copy

Augot bērnu skaitam, esam audzējuši arī treneru skaitu. Pašreiz mums ir trīs treneri, kuri darbojas uz ledus un sporta zālē, un divi horeogrāfi. Nodarbības vada sertificēti treneri, kuri savulaik paši ir aktīvi nodarbojušies ar daiļslidošanu un sasnieguši panākumus dažāda mēroga daiļslidošanas sacensībās. Lai nezaudētu darba pieredzi, treneri tiek aicināti tiesāt dažāda mēroga sacensības dažādās Latvijas pilsētās un ārpus Latvijas robežām. Par katru treneri vairāk sadaļā TRENERI.

Daži no mums esošajiem dalībniekiem nāk uz nodarbībām lai uzlabotu slidošanas prasmi un nebūtu viss brīvais laiks jāpavada pie TV vai datora, cits, lai  tiktu vaļā no dažādām veselības problēmām, savukārt citi, lai izcīnītu zelta medaļas sacensībās! Slidotāji ziemās mazāk slimo. Tie ir norūdīti pret saaukstēšanos un ziemas mestajiem izaicinājumiem veselībai un imūnsistēmai. Slidošana lieliski attīsta līdzsvara izjūtu, uzlabo ķermeņa muskulatūru un fizisko izturību. Slidošanas nodarbībās bērni apgūst koncentrēšanās spēju un patstāvīgu darba veikšanu. Pie tā visa, daiļslidošana ir ļoti skaists sporta veids.

Ja kādu no šīm īpašībām gribas uzlabot arī Jums – esiet laipni gaidīti pie mums uz nodarbībām!!! Un atcerieties – sākt nodarboties ar daiļslidošanu nekad nav par vēlu! Mēģināsi???

Uz tikšanos! Jūsu „SLIDOTPRIEKS”!