Sveicam visus ar 1. Septembri un jaunās daiļslidošanas sezonas sākumu. Jauno, devīto, Slidotprieka sezonu sāksim ar pirmdienu, 4.septembri.
Šī sezona nāk ar vairākām lielām un mazākām pārmaiņām. Dažas pārmaiņas vēl nav spētas realizēt līdz galam, tālab visu pamazām un pēc kārtas.

Nodarbību grafiks.
Pirmās divas sezonas nedēļas slidosim pēc tāda paša grafika, kā slidojām iepriekšējo sezonu. Ja tas ir piemirsts, varat to redzēt sadaļā NODARBĪBAS! Šo divu nedēļu laikā precizēsim grafiku nākamai sezonai un informēsim Jūs par tā izmaiņām.

Izmaiņas Iesācēju grupas treneru sastāvā.
Šajā sezonā Iesācēju grupas treneriem pievienojas trenere Ilze. Abas Alises palīdzēs ar Iesācēju grupas mazākajiem bērniem un, protams, Ilzei treniņa procesā.

Ir izveidota jauna grupa – HOBIJA grupa.
Jau pagājušā sezonā šī doma pavīdēja un nedeva mieru, bet visām labām lietām ir vajadzīgs laiks… HOBIJA grupas mērķis un uzdevums – nodarboties ar slidošanu un daiļslidošanu priekš sevis pilnveidošanas un savas veselības! Slidojam lai pilnveidotu sevi un savas prasmes. Grupas dalībniekiem būs iespēja piedalīties mūsu ikgadējās izrādēs un ja radīsies vēlme, startēt kādās sacensībās, būs iespēja tām gatavoties un arī piedalīties. Grupai nodarbības būs 2 reizes nedēļā. Par pārējo nedaudz vēlāk.

Tas sezonas sākumam! Iesāksim sezonu un sagaidīsim atpakaļ trenerus no brīvdienām un tad arī par citiem mazākiem un lielākiem jautājumiem!

Lai visiem veiksmīga un sasniegumiem bagāta sezona!

Comments closed.