02. August 2017 · Comments Off on Ogres novada svētki! · Categories: Ziņas

Esam priecīgi un pateicīgi mūsu IT cilvēkam Kristapam, kas palīdzēja tikt galā ar kiberblēžu radītiem bojājumiem un atkal varam lietot mūsu mājas lapu.
Kā jau ir ziņots, šo piektdien un sestdien, 4. un 5. augustā norisinās Ogres pilsētas svētki! Arī šogad Slidotprieks piedalīsies tajos.
Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad nebūs kopējs gājiens pa Ogres pilsētas ielām, bet būs laivu parādes brauciens pa Ogres upi!Parādes brauciens notiks sestdien, 5.augustā. Mēs arī esam pieteikti šajā braucienā un, tālab iesakām būt aktīviem, un tie, kuri var piedalīties un ir brīvi šīs nedēļas nogalē, nākt un piedalīties! Pieteikties pie Edgara, par ierašanās vietu un laiku ziņosim individuāli.
Mums ir iedalītas 2 laivas, katrā laivā pa 3 vietām. Visi laivās esošie būs nodrošināti ar vestēm. Būs vizuālais noformējums no mūsu puses un organizatori būs parūpējušies par dažiem pārsteigumiem!
Sestdien, no 12-tiem norisināsies sporta aktivitātes. Viens šķērslis kur izmēģināt savus spēkus būs arī Slidotprieka sagatavot! Atnāciet, varēsiet piedalīties!
Tiekamies svētkos!

Comments closed.