02. August 2017 · Comments Off on Ogres pilsētas svetki!!! (papildus informācia) · Categories: Ziņas

Straujiem soļiem tuvojas Ogres pilsētas svētki, kas šogad notiks 4. un 5.augustā ar skanīgu nosaukumu “Dzīve ir upe”. Svētku laikā paredzētas arī vairākas sportiskas aktivitātes.

Svētku otrajā dienā – 5.augustā – no pulksten 12 līdz pat 18 visi fizisko nodarbju cienītāji būs mīļi gaidīti Ogres 1. vidusskolas jaunajā sporta laukumā.

Uz “Sporta salas” varēs piedalīties ielu basketbola 3×3 turnīra “Ogres RAGS” 3. posmā, zibensturnīrā florbolā 3:3 un frisbijā 3:3 vai 5:5.

Notiks arī fitness dabā 30 minūšu nodarbība plkst.13, 15 un 17.

Sportotāji varēs nodoties arī orientēšanās pārbaudījumiem “Foto slēpnis”, vērot karatē paraugdemonstrējumus un pārvarēt daiļslidošanas kluba Slidotprieks sagatavoto šķēršļu joslu. Savukārt skolēniem būs iespēja piedalīties šaha turnīrā.

“Sporta salā” būs vēl citas aktivitātes spēkam, izveicībai un veiklībai. Īpaša vietiņa tiks ierīkota arī mazuļiem un gados jaunākiem bērniem.
Tikmēr uz Ogres upes varēs izmēģināt braukšanu uz SUP dēļiem.

Jāpiebilst, ka Ogres novada Sporta centra tenisa kortos piektdien, sestdien un svētdien notiks tenisa turnīrs zēniem, meitenēm, kā arī amatieriem kungiem un dāmām.

Papildus informāciju.un nolikumus varēs atrast www.ogressportacentrs.lv.

Comments closed.